Kutlu Veladetin İhyası: Hayru’l Beşer – İnsanlığın En Hayırlısı (sas)

Son Peygamber Platformu ile Çankırı Çevre ve Kültür Derneği (ÇEKÜLDER), Peygamber Efendimiz (sas)’in dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan 12 Rebi’ül-evvel 1436, 2 Ocak 2015 Cuma akşamı, Saat 17:30’da Bademlik  Camii’nde “Hayru’l Beşer – İnsanlığın En Hayırlısı (sas)” temalı kandil programı tertip ediyor.

Mevlid Kandili akşamı gerçekleştirilecek programda, tüm insanlar için örnek olan Son Peygamber Hz. Muhammed (sas)’in Hayru’l Beşer vasfı,“İnsanlığın En Hayırlısı” temasından yola çıkılarak farklı yönleriyleele alınacak.

Yenidünya kavramının tartışıldığı tevhid asrında, yeni medeniyet tasavvurumuz için temel ölçülerin anlatılacağı “Hayru’l Beşer – İnsanlığın En Hayırlısı” programıyla Peygamberimizin, her mü’minin hayatında rol-model olarak yer alması için gerekli farkındalık ve değişim şartları uzmanlarca gündeme getirilecek.

SonPeygamber Platformu ile ÇEKÜLDER’in geleneksel hale getirdiği özgün Mevlid Kandili programlarından sekizincisi olan “Hayru’l Beşer – İnsanlığın En Hayırlısı”programı, 12 Rebi’ül-evvel 1436, 2 Ocak 2015 Cuma günü saat 17:30’da Bademlik  Camii’nde  başlayacak. Tüm Çankırı halkı davetlir. Rabbim dualarınızı, dualarımızı kabul ve makbul eylesin.

 

attachment (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir